https://griparfum.com/?v=ebe021079e5a

Kadın Parfüm Tavsiyeleri – En İyi Kadın Parfümü Hangisi?

Kadın parfüm tavsiyeleri, hangi parfümü kullanacağına karar veremeyen kadınlar arasında sık sık gündeme gelen bir konudur. Kaliteli bir parfüm kullanmak birçok kadının vazgeçilmezidir. Ayrıca bir kadına parfüm hediyesi almak isteyen erkekler de bu tarz önerilere ihtiyaç duyabilir.

Her dönem piyasaya yeni parfümler sürülse de yıllardır etkisini ve popülaritesini kaybetmemiş birçok parfüm bulunmaktadır. En iyi kadın parfümleri listemizde uzun yıllardır tercih edilen parfümler bulunmakla birlikte son yıllarda ortaya çıkan parfümler de bulunmaktadır.

Parfüm seçmek her ne kadar kişisel ve öznel bir hareket olsa da bazı parfümlere hiç kimse itiraz edemez. Parfüm tavsiyeleri listemizde sadece kalitesini kanıtlamış ve hiç kimsenin karşı koymadığı parfümler yer almaktadır.

İlkbahar-Yaz Ayları İçin Kadın Parfümü Önerileri

Parfüm tercih ederken ve kadın parfüm tavsiyeleri okurken öncelikle olarak dikkat edilmesi gereken şey içinde bulunulan mevsimdir. Parfüm tercihi mutlaka mevsime göre yapılmalıdır.

İlkbahar ve yaz aylarında daha hafif kokular tercih edilmelidir. Sıcak havalarda yoğun kokular kullanmak birçok kişiyi rahatsız etmemize sebep olabilir.

Daha düşük ve orta yoğunluktaki esanslar ilkbahar ve yaz ayları için daha uygundur. Eğer koku hissiniz gelişmişse ya da koku hissi gelişmiş birisine parfüm almayı düşünüyorsanız EDC adı verilen ve ortalama %2-3 esans barındıran çok hafif kokuları tercih etmelisiniz.

Daha orta yoğunlukta olan EDT sınıfı parfümler ilkbahar ve yaz ayları için en uygun parfüm çeşididir. Koku olarak ise taze ve canlı kokuları tercih edebilirsiniz.

Sonbahar-Kış Ayları İçin Kadın Parfümü Önerileri

Sonbahar ve kış aylarında insanlar daha çok kapalı ortamlarda bulunurlar. Kapalı ortamlarda daha yoğun esanslı parfümler tercih edilebilir. EDP sınıfı parfümler ofis ortamları ve kapalı ortamlar için idealdir.

Koku olarak tarçın gibi keskin kokular kış ayları için daha çok tercih edilir. Yine de spesifik koku tercihinizi kendi zevkinize göre yapmalısınız.

Kış aylarında çok hafif kokular tercih etmek doğru olmayabilir. Kokuya karşı hassassanız ve eğer sizi çok fazla rahatsız etmeyecekse kış aylarında orta yoğunlukta esans barındıran parfümleri tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kadın Parfümleri

Türkiye’nin lider parfüm satıcısı Gri Parfüm olarak hazırladığımız kadın parfüm tavsiyeleri listemizde en çok tercih edilen kadın parfümleri yer almaktadır. Bu liste hazırlanırken kişisel tercihler göz ardı edilip herkes tarafından beğenilen parfümlerin listeye dahil edilmesine dikkat edilmiştir.

Bazı parfümler o kadar fazla kişi tarafından beğenilir ki artık bir klasik ve vazgeçilmez haline gelirler. Bu tarz parfümlerin bir alternatifi de yoktur. Listemizde ağırlıklı olarak bu tarz parfümlere yer vererek en çok beğenilen ve tercih edilen kadın parfümlerini sizlerle paylaşacağız.

İşte zamanın çok ötesinde bir kokuya sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği en iyi ve unutulmaz kadın parfümleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button
× Whatsapp!